Twilight Rpg
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight Rpg

Twilight Rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Gânduri la miez de noapte - Singura speranţă ..

In jos 
AutorMesaj
Bella
Admin
Bella


Mesaje : 12
Data de inscriere : 26/01/2010

Gânduri la miez de noapte - Singura speranţă .. Empty
MesajSubiect: Gânduri la miez de noapte - Singura speranţă ..   Gânduri la miez de noapte - Singura speranţă .. EmptyMier Ian 27, 2010 8:56 pm

Gânduri la miez de noapte - Singura speranţă ..
.

Si iata incă o zi în care trebuie să mă ascund în camera mea ..! Altă zi,alte dureri .. alte lacrimi risipite! Şi:"de ce nu pot să pun punct acestui lanţ care mă terorizează zi de zi?"Bună intrebare! Păi,o intrebare la care,din păcate,nici eu nu am răspuns .. ! Totuşi,e o lumină la capătul tunelului care îmi dă speranţa,că poate.. mâine va fi o zi diferită de celelalte,şi că poate .. poate .. totul se va opri! Nu mâine,nu poimâine ... dar cândva tot se va opri.Această lumină,pentru mine .. doar pentru mine,se numeşte : Edward! Singura persoană care,poate,mă inţelege .. care,sigur,mă susţine .. care,mereu,mă iubeşte orice aş face,cu orice i-aş greşii! Totuşi mă doare faptul că par atât de neajutorată in faţa lui,mă simt slabă,şi nu mă pot proteja.Aş vrea şi eu odată să pot să nu am nevoie de ajutorul lui!Dar îmi spune că doar prin faptul că-l iubesc,îl răsplătesc! Dar nu e aşa .. dar,am să incerc să fac ceva in privinţa asta!
Sus In jos
https://twilight-zone.forumtwilight.com
 
Gânduri la miez de noapte - Singura speranţă ..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O plimbare in miez de noapte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight Rpg :: Personaje :: Jurnalul Personajelor-
Mergi direct la: