Twilight Rpg
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight Rpg

Twilight Rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O plimbare in miez de noapte

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Rosalie

Rosalie


Mesaje : 8
Data de inscriere : 27/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyMier Ian 27, 2010 6:28 pm

Am iesit din camera indreptandu-ma cu pasi mici spre padure. Ajunsa acolo, m-am asezat pe creanga unui copac inchizand ochii.
Sus In jos
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyMier Ian 27, 2010 6:32 pm

Ma plimbam in parc luminata de lumina lunii care imi bantuia oarecum mintea dadandu`mi acea senzatie de a dorii sange totusi abtinandu`ma.
Sus In jos
Edward Cullen
Admin
Edward Cullen


Mesaje : 25
Data de inscriere : 26/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyMier Ian 27, 2010 6:33 pm

Miezul noptii. Era in mijlocul padurii, privind in sus. Razele lunii erau asa de luminoase. Statu neclintit fara sa clipeasca/ Intr-un final incepu sa se miste incet, de parca era hipnotizat. Se uita in jurul sau.
Sus In jos
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyMier Ian 27, 2010 6:36 pm

M`am oprit si m`am uitat la luna apoi cazand jos incepu`se sa ma doara capul,luna era prea puternica pentru mine si propriile ganduri.
Sus In jos
Rosalie

Rosalie


Mesaje : 8
Data de inscriere : 27/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyMier Ian 27, 2010 6:36 pm

M-am asezat mai confortabil deschizand incet ochii privind spre cerul instelat.
Sus In jos
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyMier Ian 27, 2010 6:38 pm

Am stat pret de cateva minute apoi ridicandu`am si rezemandu`ma de un copac departe de razele lunii si departe de oricine ar fii putut fii imprejurul acelei zone.
Sus In jos
Rosalie

Rosalie


Mesaje : 8
Data de inscriere : 27/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyMier Ian 27, 2010 6:44 pm

Mi-am indreptat privirea in jos, la tulpina copacului vazand o persoana. Am privit-o tacuta.
Sus In jos
Edward Cullen
Admin
Edward Cullen


Mesaje : 25
Data de inscriere : 26/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyMier Ian 27, 2010 6:48 pm

Mai simtii pe cineva in padure. Nu era singur. Se uita in jurul sau pana zari o fata. Dadu din umeri si isi ridica din nou privirea rece spre luna. Era asa frumoasa..[luna]
Sus In jos
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyMier Ian 27, 2010 7:00 pm

Am inchis ochii invaluindu`ma in propriile ganduri,emotii indepartandu`ma din ce in ce mai mult de lumea reala.
Sus In jos
Emmett

Emmett


Mesaje : 42
Data de inscriere : 29/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyVin Ian 29, 2010 10:50 am

Ma plimbam pe acolo uitandu-ma din cand in cand la cer.
Sus In jos
http://master-neko.keuf.net/forum.htm
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyVin Ian 29, 2010 8:15 pm

M`am trezit brusc simtind ceva care ma zguduise total apoi am aruncat o privire in jur.
Sus In jos
Emmett

Emmett


Mesaje : 42
Data de inscriere : 29/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptySam Ian 30, 2010 7:49 am

M-am oprit o clipa si m-am uitat in jurul meu.
Sus In jos
http://master-neko.keuf.net/forum.htm
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptySam Ian 30, 2010 8:37 pm

M`am ridicat de acolo simtind ca ceva sau cineva se aproprie de mine.
Sus In jos
Emmett

Emmett


Mesaje : 42
Data de inscriere : 29/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyLun Feb 01, 2010 6:15 am

Am continuat sa merg uitandu-ma pe unde calc.
Sus In jos
http://master-neko.keuf.net/forum.htm
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyMar Feb 02, 2010 12:15 pm

Am iesit din nou in lumina lunii indreptandu`ma un rau se auzea in apropiere.
Sus In jos
Emmett

Emmett


Mesaje : 42
Data de inscriere : 29/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyMier Feb 03, 2010 9:00 am

M-am indreptat spre raul din apropiere.
Sus In jos
http://master-neko.keuf.net/forum.htm
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyLun Feb 08, 2010 6:04 pm

M`am propiat de rau trecandu`mi incetisor pana prin el apoi zarind imaginea luni ce se reflecta in el.
Sus In jos
Emmett

Emmett


Mesaje : 42
Data de inscriere : 29/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte EmptyMar Feb 09, 2010 12:57 pm

Am vazut-o pe fata si m-am apropiat de ea.
-Salut!spun eu zambind.
Sus In jos
http://master-neko.keuf.net/forum.htm
Continut sponsorizat





O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte Empty

Sus In jos
 
O plimbare in miez de noapte
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Gânduri la miez de noapte - Singura speranţă ..
» O mica plimbare.
» O plimbare nocturna prin lacasul mortii.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight Rpg :: Alte Destinatii :: Padurea-
Mergi direct la: