Twilight Rpg
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight Rpg

Twilight Rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O plimbare nocturna prin lacasul mortii.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. EmptyMier Ian 27, 2010 6:02 pm

Am deschis portiile cimitirului pasind incet printre morminte fara o expresie anume pe fata,nu simteam nimic nu stiam unde ma duc dar nu`mi pasa am continuat sa merg.
Sus In jos
Alice
Vampir
Alice


Mesaje : 14
Data de inscriere : 26/01/2010

O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. EmptyMier Ian 27, 2010 6:39 pm

De ce iara isi pierdea timpul pe acolo in loc sa faca ceva mai bun ? raspunsul nu exista , chiar nu era ceva care putea explica sederea acesteia pe o banca umeda , cu cartea nenorocita in mana .
Sus In jos
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. EmptyMier Ian 27, 2010 6:43 pm

M`am oprit in cele din urma la un mormant,era mormantul mamei.Pe care n`am cunoscuto niciodata si care ma abandonat intr`o seara ploioasa de toamna.Nu mai simteam nimic fata de aia si priveam mormantul indiferent.
Sus In jos
Alice
Vampir
Alice


Mesaje : 14
Data de inscriere : 26/01/2010

O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. EmptyMier Ian 27, 2010 6:47 pm

O privire prosteasca prin cimitir , o facu` sa o zareasca pe fata , ce era atat de cunoscuta , ah` dar tot nu isi dadea seama cine era , prefera sa ii continue lectura tacand din gura .
Sus In jos
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. EmptyMier Ian 27, 2010 6:57 pm

Am stat si m`am uitat la mormant apoi atintindu`mi privirea spre poza de pe mormant.
Chiar era frumoasa dar nu indeajuns de buna.
Mi`am redirectionat privirea uitandu`ma spre cer
Sus In jos
Jacob Black

Jacob Black


Mesaje : 5
Data de inscriere : 27/01/2010

O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. EmptyMier Ian 27, 2010 9:17 pm

Am intrat in cimitir mergand cu mainile in buzunar.Nu imi placea linistea asta,imi tot spuneam ca ceva o sa se intample.
Sus In jos
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. EmptyMier Ian 27, 2010 9:48 pm

In cele din urma am trecut peste faza memoriala si am inceput sa merg tot mai aproape de cel mai mare copac din acel oras.
Sus In jos
Alice
Vampir
Alice


Mesaje : 14
Data de inscriere : 26/01/2010

O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. EmptyJoi Ian 28, 2010 12:08 am

Vad , doua persone puteam sa le disting bine , am continuat sa citesc fara a spune nimic .
Sus In jos
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. EmptyJoi Ian 28, 2010 9:27 am

Am ajuns la acel copac ridicandu`mi privirea spre el si punand mana pe trunchiul lui.
Sus In jos
Jacob Black

Jacob Black


Mesaje : 5
Data de inscriere : 27/01/2010

O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. EmptyJoi Ian 28, 2010 11:41 am

Am continuat sa merg pana m`am impiedicat de o tipa blonda,
-Scuze,am soptit abea auzit.
Sus In jos
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. EmptyJoi Ian 28, 2010 11:51 am

M`am miscat brusc intr`o parte cazand in fund.
-Nu`i nimic,spuse fata incet
Sus In jos
Jacob Black

Jacob Black


Mesaje : 5
Data de inscriere : 27/01/2010

O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. EmptyVin Ian 29, 2010 10:29 am

Am ajutat-o sa se ridice.
-Jacob,i`am intins mana privind`o.
Sus In jos
Jane

Jane


Mesaje : 76
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 26

O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. EmptyVin Ian 29, 2010 10:33 am

Am stat putin confuza imi era foarte familiara persoana acea
-Aaa pai Jane,spuse fata afisand un zambet
Sus In jos
Continut sponsorizat





O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare nocturna prin lacasul mortii.   O plimbare nocturna prin lacasul mortii. Empty

Sus In jos
 
O plimbare nocturna prin lacasul mortii.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O mica plimbare.
» O plimbare in miez de noapte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight Rpg :: Alte Destinatii :: Cimitirul-
Mergi direct la: